Licensed to Rose-Hulman Institute of Tech.
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/9/2018 09:50 PM
                   Rose-Hulman vs. Anderson 2018 - 11/9/2018                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'A'            2:00.61    1:58.42   11  
     1) Brady, Parker H 20              2) Blake, Lauren E 21             
     3) Weber, Elisa M 20               4) Hendrickson, Tana C 20         
       30.21    32.87    27.96    27.38                                    
  2 Anderson University-IN  'A'                       2:00.62    2:00.47    4  
     1) Davis, Aubrey M 18              2) Mitchell, Lillia E 18          
     3) Maubach, Tess M 18              4) Parks, Noelle L 18             
       29.68    33.32    29.69    27.78                                    
  3 Anderson University-IN  'B'                            NT    2:07.13    2  
     1) Daulton, Ashley C 18            2) Pulaski, Jessica M 19          
     3) Haessig, Tori R 18              4) Gregg, Becca 19                
       31.42    35.61    31.62    28.48                                    
  4 Anderson University-IN  'C'                            NT   x2:17.81  
     1) Krapfl, Heather K 20            2) Maubach, Emma R 20             
     3) Toney, Ma'kalah I 19            4) Hopp, Kaitlyn E 19             
       38.28    37.86    34.34    27.33                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'B'                 NT    1:40.85   11  
     1) Harper, Isaac S 18              2) Park, Ethan S 20               
     3) Snaguski, Bryce C 18            4) Gish, Sean P 22                
       28.25    27.08    24.31    21.21                                    
  2 Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'A'            1:38.19    1:41.04    4  
     1) Jordan, William D 18            2) Samra, Nick E 22               
     3) Rosier, Michael D 21            4) Brown, Jared W 19              
       26.81    27.85    24.46    21.92                                    
  3 Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'C'                 NT   x1:44.46  
     1) Beach, Colin J 18               2) Barr, Nicholas P 19            
     3) King, Brendan D 18              4) Kipp, Dutch 20                 
       29.10    28.85    24.91    21.60                                    
  4 Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'D'                 NT   x1:46.98  
     1) Cassel, Graham J 22             2) Boone, Noah A 21               
     3) Bade, Connor C 22               4) Wenning, Greg R 19             
       29.75    28.33    25.78    23.12                                    
  4 Anderson University-IN  'A'                       1:46.19    1:46.98    2  
     1) Page, Conner T 20               2) Ekberg, Joshua A 19            
     3) Kropf, Evan S 19                4) Campbell, Garrett 19           
       28.12    28.90    26.14    23.82                                    
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopp, Kaitlyn E           19 Ausd-IN             11:59.04   11:47.31    9  
      31.29   34.43   34.82   34.79   35.67   35.33   35.55   35.38
      35.64   35.23   35.30   35.64   36.07   36.44   36.49   36.63
      36.48   36.64   35.83   33.66                                
  2 Maubach, Emma R           20 Ausd-IN             12:41.81   12:24.75    4  
      33.33   36.88   37.89   38.08   38.04   38.21   37.57   38.05
      38.26   38.25   38.12   36.99   37.36   37.19   37.51   37.11
      37.13   36.86   36.58   35.34                                
  3 Wilson, Sydney E          21 Rose-Hulman-IN      13:28.41   13:04.96    3  
      35.16   38.06   39.11   39.25   39.00   38.77   38.98   39.63
      40.32   39.85   39.82   40.62   40.07   39.59   40.10   39.94
      40.04   39.92   39.84   36.89                                
  4 Austin, Elissa A          20 Ausd-IN             13:16.33   13:16.95    2  
      33.27   38.66   39.59   39.36   39.38   39.63   39.67   39.84
      39.68   39.83   40.31   40.85   40.91   41.35   41.20   41.20
      41.12   41.10   40.43   39.57                                
  5 Baker, Megan N            21 Rose-Hulman-IN            NT   13:27.42    1  
      35.04   37.61   38.90   39.54   39.98   40.18   39.65   39.83
      40.50   40.92   41.44   41.49   41.50   41.86   42.02   41.65
      41.71   41.87   41.39   40.34                                
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sparling, Shamus B        18 Rose-Hulman-IN      10:24.15   10:36.09    9  
      27.94   30.21   31.08   32.01   32.18   32.06   32.25   31.95
      31.99   32.25   32.29   32.25   31.84   32.24   32.81   32.60
      32.78   31.70   32.10   31.56                                
  2 Bockman, Austin C         20 Rose-Hulman-IN            NT   10:53.79    4  
      27.42   30.24   31.34   32.03   32.21   32.73   32.68   32.78
      32.78   33.61   33.78   33.81   33.85   34.09   34.06   33.99
      33.60   33.62   33.07   32.10                                
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blake, Lauren E           21 Rose-Hulman-IN       2:05.94    2:04.21    9  
      27.90   30.55   32.60   33.16                                
  2 Leibold, Claire E         19 Ausd-IN              2:08.54    2:06.34    4  
      28.63   32.44   33.23   32.04                                
  3 Hendrickson, Tana C       20 Rose-Hulman-IN       2:13.72    2:09.54    3  
      29.55   32.75   33.34   33.90                                
  4 Gregg, Becca              19 Ausd-IN              2:13.41    2:17.47    2  
      32.00   34.87   35.46   35.14                                
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Brendan D           18 Rose-Hulman-IN       1:49.20    1:48.72    9  
      25.35   27.14   28.16   28.07                                
  2 Kipp, Dutch               20 Rose-Hulman-IN            NT    1:50.59    4  
      25.90   27.91   28.39   28.39                                
  3 Jeronis, Nicholas S       22 Rose-Hulman-IN            NT    1:51.08    3  
      25.81   27.69   28.60   28.98                                
  4 Samra, Nick E             22 Rose-Hulman-IN            NT   x1:54.14  
      26.63   29.11   29.88   28.52                                
  5 Tate, Zachary R           19 Rose-Hulman-IN       1:52.74   x1:54.21  
      26.13   29.20   30.19   28.69                                
  6 Rosier, Michael D         21 Rose-Hulman-IN            NT   x1:54.47  
      26.09   29.15   30.18   29.05                                
  7 Beach, Colin J            18 Rose-Hulman-IN       1:53.62   x1:54.82  
      26.17   28.70   29.77   30.18                                
  8 Wenning, Greg R           19 Rose-Hulman-IN       1:56.96   x1:55.69  
      26.18   29.37   30.09   30.05                                
  9 Cassel, Graham J          22 Rose-Hulman-IN       1:57.45   x1:57.67  
      27.11   29.80   30.50   30.26                                
 10 Holt, Bryce D             19 Ausd-IN              1:58.43    1:58.06    2  
      27.17   29.52   30.99   30.38                                
 11 Goldstein, Ben T          18 Rose-Hulman-IN       1:58.72   x1:58.71  
      26.41   29.90   30.76   31.64                                
 12 Taflinger, Andrew J       20 Ausd-IN                   NT    2:04.04    1  
      27.82   30.94   32.66   32.62                                
 
Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Aubrey M           18 Ausd-IN                   NT      26.58    9  
  2 Brady, Parker H           20 Rose-Hulman-IN         27.50      26.75    4  
  3 Toney, Ma'kalah I         19 Ausd-IN                   NT      28.40    3  
  4 Austin, Elissa A          20 Ausd-IN                28.46      29.03    2  
  5 Samuelson, Mary Ashley A  20 Rose-Hulman-IN         30.71      30.48    1  
  6 Asman, Jordan B           18 Rose-Hulman-IN         34.60      34.80  
  7 Tragesser, Emalea K       18 Ausd-IN                36.93     x36.80  
 
Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gish, Sean P              22 Rose-Hulman-IN         22.43      22.22    9  
  2 Brown, Jared W            19 Rose-Hulman-IN         22.18      22.24    4  
  3 Ketcham, Alex M           18 Rose-Hulman-IN         23.03      23.07    3  
  4 Walter, Hayden G          18 Rose-Hulman-IN         23.69     x23.39  
  5 Ekberg, Joshua A          19 Ausd-IN                   NT      23.58    2  
  6 Barr, Nicholas P          19 Rose-Hulman-IN            NT     x23.73  
  7 Boone, Noah A             21 Rose-Hulman-IN            NT     x23.78  
  8 Bade, Connor C            22 Rose-Hulman-IN         23.98     x23.99  
  9 Campbell, Garrett         19 Ausd-IN                27.04      24.90    1  
 10 Taflinger, Andrew J       20 Ausd-IN                24.33      25.56  
 11 Barteau, Carson A         23 Ausd-IN                25.36     x26.05  
 
Event 9  Women 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weber, Elisa M            20 Rose-Hulman-IN            NT    5:08.54    9  
      32.71   37.33   40.02   38.94   43.68   44.08   37.17   34.61
  2 Mitchell, Lillia E        18 Ausd-IN              5:26.09    5:21.11    4  
      32.45   38.08   42.62   43.53   44.94   45.17   38.31   36.01
  3 Haessig, Tori R           18 Ausd-IN              5:44.37    5:44.00    3  
      34.19   41.78 1:28.83   48.95   49.18 1:21.11   23.91        
  4 Sinople, Kayleigh w       22 Rose-Hulman-IN            NT    5:53.73    2  
      35.81   42.67   49.25   47.74   46.98   48.09   43.18   40.01
  5 Sinopole, Kelsey L        22 Rose-Hulman-IN            NT    6:26.45    1  
      39.87   47.80   52.73   52.05   53.26   51.27   46.43   43.04
 
Event 10  Men 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Park, Ethan S             20 Rose-Hulman-IN            NT    4:19.51    9  
      26.95   30.97   34.16   33.83   34.67   36.05   31.67   31.21
  2 Nixon, Michael A          18 Rose-Hulman-IN            NT    4:33.18    4  
  3 Snaguski, Bryce C         18 Rose-Hulman-IN            NT    4:35.80    3  
      26.85   32.21   36.00   35.56   40.46   40.31   32.22   32.19
  4 Kropf, Evan S             19 Ausd-IN                   NT    4:41.59    2  
      30.09   33.81   37.08   35.24   40.33   40.82   35.32   28.90
  5 Sparling, Shamus B        18 Rose-Hulman-IN            NT   x4:41.94  
  6 Keller, Kris P            19 Ausd-IN              4:40.20    4:41.99    1  
      29.39   34.67   38.05   37.98   39.84   39.93   32.66   29.47
  7 Bockman, Austin C         20 Rose-Hulman-IN            NT   x4:42.39  
      28.08   34.87   37.55   37.58   41.30   42.27   31.31   29.43
  8 Jordan, William D         18 Rose-Hulman-IN            NT   x4:44.15  
      29.20   33.68   35.25   34.95   43.41   43.45   31.76   32.45
  9 Harper, Isaac S           18 Rose-Hulman-IN            NT   x4:52.03  
 
Event 11  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kivett, Michaela R        20 Rose-Hulman-IN        211.50     208.35    9  
  2 Stevens, Samantha         20 Rose-Hulman-IN        225.75     180.10    4  
 
Event 12  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strate, Ben               21 Rose-Hulman-IN        213.82     214.00    9  
  2 Venema, Peter             19 Rose-Hulman-IN        228.61     212.85    4  
  3 Schnipke, Joshua          21 Rose-Hulman-IN        197.55     193.10    3  
  4 Truckai, Zsolt               Rose-Hulman-IN            NP    x160.40  
 
Event 13  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weber, Elisa M            20 Rose-Hulman-IN            NT    1:05.45    9  
      30.98   34.47                                                
  2 Maubach, Tess M           18 Ausd-IN              1:07.93    1:07.71    4  
      31.62   36.09                                                
  3 Haessig, Tori R           18 Ausd-IN              1:11.84    1:12.83    3  
      33.41   39.42                                                
  4 Sinople, Kayleigh w       22 Rose-Hulman-IN       1:20.20    1:17.62    2  
      35.87   41.75                                                
  5 Sinopole, Kelsey L        22 Rose-Hulman-IN            NT    1:28.01    1  
      41.36   46.65                                                
 
Event 14  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kipp, Dutch               20 Rose-Hulman-IN            NT      54.37    9  
      25.68   28.69                                                
  2 Holt, Bryce D             19 Ausd-IN                   NT    1:01.82    4  
      28.16   33.66                                                
 -- Brown, Jared W            19 Rose-Hulman-IN         56.24     X56.32  
      25.77   30.55                                                
 -- Cassel, Graham J          22 Rose-Hulman-IN         58.07     X57.98  
      27.24   30.74                                                
 -- Barr, Nicholas P          19 Rose-Hulman-IN            NT     X59.69  
      27.50   32.19                                                
 -- Bade, Connor C            22 Rose-Hulman-IN       1:01.09   X1:00.27  
      27.35   32.92                                                
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blake, Lauren E           21 Rose-Hulman-IN         57.76      56.41    9  
      27.14   29.27                                                
  2 Parks, Noelle L           18 Ausd-IN                59.18      59.28    4  
      28.65   30.63                                                
  3 Daulton, Ashley C         18 Ausd-IN                   NT      59.92    3  
      28.09   31.83                                                
  4 Pulaski, Jessica M        19 Ausd-IN                   NT    1:02.40    2  
      29.73   32.67                                                
  5 Gregg, Becca              19 Ausd-IN              1:01.14   x1:03.57  
      30.39   33.18                                                
  6 Samuelson, Mary Ashley A  20 Rose-Hulman-IN       1:09.29    1:10.06    1  
    1:10.06                                                        
  7 Asman, Jordan B           18 Rose-Hulman-IN       1:22.64    1:20.17  
      37.34   42.83                                                
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gish, Sean P              22 Rose-Hulman-IN         48.68      48.46    9  
      23.34   25.12                                                
  2 Taflinger, Andrew J       20 Ausd-IN                55.01      54.36    4  
      26.00   28.36                                                
  3 Campbell, Garrett         19 Ausd-IN                55.27      55.18    3  
      26.70   28.48                                                
  4 Barteau, Carson A         23 Ausd-IN                58.68      59.02    2  
      27.19   31.83                                                
 -- Park, Ethan S             20 Rose-Hulman-IN            NT     X49.95  
      23.80   26.15                                                
 -- Tate, Zachary R           19 Rose-Hulman-IN         50.07     X50.50  
      24.65   25.85                                                
 -- Samra, Nick E             22 Rose-Hulman-IN            NT     X50.97  
      24.97   26.00                                                
 -- Ketcham, Alex M           18 Rose-Hulman-IN         51.58     X51.26  
      24.33   26.93                                                
 -- Wenning, Greg R           19 Rose-Hulman-IN         50.68     X51.68  
      24.59   27.09                                                
 -- Boone, Noah A             21 Rose-Hulman-IN         55.04     X52.31  
      25.13   27.18                                                
 -- Walter, Hayden G          18 Rose-Hulman-IN         53.28     X52.43  
      25.13   27.30                                                
 
Event 17  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Aubrey M           18 Ausd-IN              1:04.67    1:03.80    9  
      30.77   33.03                                                
  2 Brady, Parker H           20 Rose-Hulman-IN       1:05.48    1:04.10    4  
      31.65   32.45                                                
  3 Hendrickson, Tana C       20 Rose-Hulman-IN       1:08.10    1:07.10    3  
      32.44   34.66                                                
  4 Maubach, Tess M           18 Ausd-IN                   NT    1:10.93    2  
      33.66   37.27                                                
  5 Toney, Ma'kalah I         19 Ausd-IN                   NT    1:15.43    1  
  6 Krapfl, Heather K         20 Ausd-IN              1:22.44   x1:23.18  
      40.31   42.87                                                
 
Event 18  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jordan, William D         18 Rose-Hulman-IN         56.06      58.51    9  
      28.70   29.81                                                
  2 Page, Conner T            20 Ausd-IN              1:00.10    1:00.35    4  
      29.56   30.79                                                
  3 Kropf, Evan S             19 Ausd-IN                   NT    1:00.41    3  
      28.66   31.75                                                
  4 Keller, Kris P            19 Ausd-IN                   NT    1:01.69    2  
      29.42   32.27                                                
 -- Rosier, Michael D         21 Rose-Hulman-IN            NT     X58.95  
      28.41   30.54                                                
 -- Bockman, Austin C         20 Rose-Hulman-IN         58.80     X59.51  
      28.62   30.89                                                
 -- Harper, Isaac S           18 Rose-Hulman-IN         59.89   X1:00.29  
      28.72   31.57                                                
 -- Goldstein, Ben T          18 Rose-Hulman-IN       1:02.37   X1:02.85  
      30.16   32.69                                                
 -- Sparling, Shamus B        18 Rose-Hulman-IN            NT   X1:03.80  
      30.53   33.27                                                
 
Event 19  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blake, Lauren E           21 Rose-Hulman-IN            NT    5:37.75    9  
      29.79   33.03   33.75   33.98   34.57   34.59   34.49   34.57
      34.89   34.09                                                
  2 Hopp, Kaitlyn E           19 Ausd-IN              5:49.30    5:42.99    4  
      30.49   33.09   33.83   34.29   34.36   35.35   35.56   35.79
      35.87   34.36                                                
  3 Leibold, Claire E         19 Ausd-IN              5:42.89    5:43.75    3  
      29.48   34.79   35.39   35.34   35.10   34.79   34.67   35.40
      35.34   33.45                                                
  4 Maubach, Emma R           20 Ausd-IN              6:07.76    5:58.07    2  
      31.28   35.92   37.28   36.81   36.92   36.55   36.16   36.61
      36.35   34.19                                                
  5 Wilson, Sydney E          21 Rose-Hulman-IN       6:36.32    6:26.74    1  
      34.30   37.11   39.02   39.16   39.55   39.70   40.03   39.93
      39.44   38.50                                                
  6 Baker, Megan N            21 Rose-Hulman-IN       6:36.81    6:33.25  
      34.53   38.54   39.33   40.08   39.72   40.30   40.52   40.66
      40.15   39.42                                                
 
Event 20  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Brendan D           18 Rose-Hulman-IN       4:54.06    4:53.04    9  
      26.88   29.41   29.69   29.89   29.80   29.89   30.08   29.76
      29.25   28.39                                                
 -- Jeronis, Nicholas S       22 Rose-Hulman-IN       5:03.42   X5:05.54  
      26.96   29.87   30.65   31.10   31.43   31.44   31.44   31.61
      30.79   30.25                                                
 -- Nixon, Michael A          18 Rose-Hulman-IN       5:11.28   X5:08.88  
      27.62   31.28   31.74   32.06   31.72   31.53   31.67   31.20
      30.56   29.50                                                
 -- Beach, Colin J            18 Rose-Hulman-IN       5:06.25   X5:13.34  
      28.36   31.36   32.21   32.42   32.12   32.16   31.70   31.49
      31.23   30.29                                                
 -- Snaguski, Bryce C         18 Rose-Hulman-IN            NT   X5:36.04  
      27.79   32.81   35.36   34.31   34.64   34.91   34.41   34.20
      34.00   33.61                                                
 
Event 21  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kivett, Michaela R        20 Rose-Hulman-IN        186.97     197.85    9  
 
Event 22  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Venema, Peter             19 Rose-Hulman-IN        205.80    X224.90  
 -- Schnipke, Joshua          21 Rose-Hulman-IN        193.72    X197.30  
 -- Strate, Ben               21 Rose-Hulman-IN        190.87    X176.75  
 -- Truckai, Zsolt               Rose-Hulman-IN            NP    X134.70  
 
Event 23  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mitchell, Lillia E        18 Ausd-IN              1:15.65    1:14.10    9  
      34.81   39.29                                                
  2 Weber, Elisa M            20 Rose-Hulman-IN       1:15.79    1:14.93    4  
      36.06   38.87                                                
  3 Pulaski, Jessica M        19 Ausd-IN                   NT    1:17.28    3  
      37.16   40.12                                                
  4 Sinople, Kayleigh w       22 Rose-Hulman-IN       1:22.00    1:22.94    2  
      39.24   43.70                                                
  5 Sinopole, Kelsey L        22 Rose-Hulman-IN       1:28.46    1:29.11    1  
      41.79   47.32                                                
  6 Baker, Megan N            21 Rose-Hulman-IN            NT   x1:31.83  
      43.47   48.36                                                
  7 Krapfl, Heather K         20 Ausd-IN                   NT    1:40.98  
      48.39   52.59                                                
 
Event 24  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ekberg, Joshua A          19 Ausd-IN              1:04.90    1:05.04    9  
      30.84   34.20                                                
 -- Samra, Nick E             22 Rose-Hulman-IN       1:00.34   X1:01.90  
      29.25   32.65                                                
 -- Gish, Sean P              22 Rose-Hulman-IN            NT   X1:03.50  
      30.10   33.40                                                
 -- Ketcham, Alex M           18 Rose-Hulman-IN       1:03.93   X1:03.57  
      29.35   34.22                                                
 -- Boone, Noah A             21 Rose-Hulman-IN       1:03.90   X1:04.07  
      30.77   33.30                                                
 -- Barr, Nicholas P          19 Rose-Hulman-IN       1:02.81   X1:04.37  
      30.77   33.60                                                
 
Event 25  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson University-IN  'A'                       1:48.06    1:50.58   11  
     1) Leibold, Claire E 19            2) Parks, Noelle L 18             
     3) Gregg, Becca 19                 4) Davis, Aubrey M 18             
       27.11    28.23    28.63    26.61                                    
  2 Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'A'            1:50.47    1:58.28    4  
     1) Brady, Parker H 20              2) Wilson, Sydney E 21            
     3) Baker, Megan N 21               4) Hendrickson, Tana C 20         
       26.84    32.12    31.99    27.33                                    
  3 Anderson University-IN  'B'                            NT    1:58.64    2  
     1) Krapfl, Heather K 20            2) Austin, Elissa A 20            
     3) Daulton, Ashley C 18            4) Pulaski, Jessica M 19          
       34.47    28.91    27.09    28.17                                    
  4 Anderson University-IN  'C'                            NT   x2:03.35  
     1) Hopp, Kaitlyn E 19              2) Haessig, Tori R 18             
     3) Tragesser, Emalea K 18          4) Mitchell, Lillia E 18          
       27.63    30.25    37.42    28.05                                    
 
Event 26  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson University-IN  'A'                            NT    1:35.28   11  
     1) Taflinger, Andrew J 20          2) Kropf, Evan S 19               
     3) Keller, Kris P 19               4) Holt, Bryce D 19               
       24.58    24.13    23.76    22.81                                    
  2 Anderson University-IN  'B'                            NT    1:39.82    4  
     1) Barteau, Carson A 23            2) Campbell, Garrett 19           
     3) Page, Conner T 20               4) Ekberg, Joshua A 19            
       26.15    24.86    25.03    23.78                                    
 -- Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'A'                 NT   X1:29.77  
     1) Tate, Zachary R 19              2) Wenning, Greg R 19             
     3) Brown, Jared W 19               4) Kipp, Dutch 20                 
       23.17    22.61    22.33    21.66                                    
 -- Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'B'                 NT   X1:32.18  
     1) Snaguski, Bryce C 18            2) Walter, Hayden G 18            
     3) Bade, Connor C 22               4) King, Brendan D 18             
       23.36    23.10    23.08    22.64                                    
 -- Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'E'                 NT   X1:33.46  
     1) Samra, Nick E 22                2) Park, Ethan S 20               
     3) Harper, Isaac S 18              4) Nixon, Michael A 18            
       23.93    22.23    24.27    23.03                                    
 -- Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'C'                 NT   X1:34.52  
     1) Rosier, Michael D 21            2) Beach, Colin J 18              
     3) Jeronis, Nicholas S 22          4) Bockman, Austin C 20           
       23.36    23.87    23.54    23.75                                    
 -- Rose-Hulman Institute of Techn-IN  'D'                 NT   X1:37.63  
     1) Cassel, Graham J 22             2) Goldstein, Ben T 18            
     3) Sparling, Shamus B 18           4) Jordan, William D 18           
       24.60    23.99    24.82    24.22                                    
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 26                    
 
  1. Rose-Hulman Institute of Techn      116   2. Anderson University                 110
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 26                     
 
  1. Rose-Hulman Institute of Techn      128   2. Anderson University                  57